Deti privítali prázdniny v centre Kalokagatia

Posledný júnový deň sa pri príležitosti ukončenia školského roku a začiatku letných prázdnin v Ružovom parku pri Kalokagatii uskutočnilo zábavné podujatie pre deti s príznačným názvom „Hurá, prázdniny!“. Vstup bol voľný pre všetky deti materských a základných škôl ako aj pre širokú verejnosť.

 

Centrum voľného času – Kalokagatia v spolupráci s Mestom Trnava pripravili pre deti od tých najmladších až po už skúsených školákov, popoludnie plné zábavných aktivít, na ktorom sa sponzorsky podieľala aj spoločnosť TT-KOMFORT s.r.o..

 

Program pre deti sprevádzalo vystúpenie hudobnej skupiny BOOM, ktoré rozprúdilo náladu a roztancovalo ako malých, tak aj veľkých účastníkov.

 

Pre deti bolo pripravené množstvo zábavných atrakcií rôzneho charakteru, od pohybových disciplín, cez zaujímavé hry a animácie, nechýbali ani tvorivé dielne a deťmi obľúbené maľovanie na tvár. Rôzne stanoviská so súťažnými disciplínami, ako napríklad hod loptičkou, či prekážková dráha boli atraktívnymi najmä pre tých najmenších. Vyblázniť a vyskákať sa do sýtosti mohli na nafukovacom hrade. Každé dieťa si tak našlo to, čo ho naozaj zaujímalo. Za splnenie súťažných úloh získavali deti na stanovištiach pečiatky. Motiváciou pre nich bola sladká odmena a malá drobnosť.

 

Deti si takto mali možnosť spoločne užiť posledný deň pred prázdninami a stretnúť sa so svojimi spolužiakmi a kamarátmi. Organizátori týmto spôsobom vytvorili krásne popoludnie najmä tým deťom, ktoré trávia väčšiu časť prázdnin doma a dopriali im tak možnosť poriadne sa vyšantiť.

« z 2 »